“Posypane” – ul. Hoża 43/49

przez Człowiek od Jedzenia

Posypane - Kuchnia Włoska

Posypane – od kilku miesięcy zjecie tutaj coś więcej niż tylko dania z karty, a to dlatego, że codziennie od 9:00 do 12:00 czeka na Was specjalne menu śniadaniowe. A czego możecie tam doświadczyć?

Otóż śniadania bazują tutaj w dużej mierze na daniach z jajkami. Przede wszystkim dostaniecie takie klasyki jak: śniadanie angielskie, shakshuka czy awokado z jajkiem i dodatkami. Na duża uwagę zasługuje także pieczywo, ponieważ jest ono codziennie wypiekane na miejscu. Wiecie, coś jak glutenowe niebo. 

Poza tym dostępne są tutaj tosty – croque madame, wersje z bekonem i jajkami poche to musiało się tutaj znaleźć, ale poza tym są jeszcze inne pozycje, które sprawdzicie w menu. W każdej z tych pozycji możecie odjąć jajka i dzięki temu stworzyć sobie śniadania wege/wegan, ależ to sprytne! Wszystkie tosty oczywiście na świeżo wypiekanym pieczywie. 

Dodatkowo Posypane wyszło naprzeciw oczekiwaniom łasuchów, dlatego też czekają na nich pancakes’y z owocami i syropem klonowym. 

Spróbowałem tutaj praktycznie każdego śniadania i mówię Wam, że jest smacznie i raczej wyjdziecie stąd zadowoleni.

A więcej o warszawskim jedzeniu przeczytacie tutaj.

MENU – kliknij 

Wielkość dań – duża

CENY:

18 PLN – 22 PLN 

(Od poniedziałku do czwartku, dowolna kawa za 1 PLN

Moje wrażenia

7.5/10

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa pysznych ciasteczek, żeby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładam, że się na to zgadzasz, ale możesz z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka Prywatności & Ciasteczka