“Pizza Boyz” – ul. Marszałkowska 17

przez Człowiek od Jedzenia

PIZZA BOYZ - FOODPORN

 

Pizza Boyz to bezapelacyjnie królowie Foodporn’u. Chociaż na tronie siedzą razem z Mr. Pancake, które było prekursorem i to od niego wszystko się zaczęło. Nie zmienia to faktu, że Pizza Boyz są słoną wersją tego konceptu.

Zjecie tutaj przede wszystkim pizze na nowojorskim cieście w różnych wypasionych kombinacjach. Jako składniki pojawiają się m.in takie rzeczy jak Cheetos’y serowe, fryty, Mozzarella Stix’y, Mac n Cheese i wiele, wiele więcej. Doskonale uzupełniają to najróżniejsze autorskie sosy np. Mango-Habanero, Jalapeno-Mayo itp., jednak moim faworytem jest Coca-Cola BBQ! A to wszystko dopełniają oczywiście obfite ilości cheddar’a lub sera Mimmolet (albo obu jednocześnie!)… Innych dodatków również nie żałują, także zdecydowanie jest co jeść!  Z mojej strony najbardziej polecam – Flamin’ Hot Cheetos Chicken i Mango Krewetę.

Poza tym Pizza Boyz (a może Mr. Pancake – to właściwie jedno miejsce, więc słone rzeczy będą tutaj, a słodkie po stronie Mr. Pancake) specjalizuje się w Burgerach. W opcjach mięsnych, serowych jak i  vegan! No i powiem Wam, że potrafią to robić. Połączenia są odważne, ale dobrze zbalansowane – chociaż burgery nie należą do największych, to sądzę, że warto ich spróbować. Dobieracie do nich fryty lub sałatkę i sosik. Gorąco zachęcam do zamienienia sobie wołowiny na Beyond Meat (wegańska opcja burgera), bo gwarantuje Wam, że bardzo pozytywnie się zaskoczycie. 

Wszystko zobaczycie w menu, a ja polecam – zwłaszcza głodnym intrygujących połączeń i nowych doznań. 

MENU – kliknij 

Wielkość dań – Średnia +

CENY: 13.90 PLN – 32,90 PLN

 

Moje wrażenia

8/10

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa pysznych ciasteczek, żeby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładam, że się na to zgadzasz, ale możesz z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka Prywatności & Ciasteczka