Matii Sushi – ul. Półwiejska 42

przez Człowiek od Jedzenia

Matii Sushi - Bar sushi

Matii Sushi – mieści się w strefie gastronomicznej poznańskiego Starego Browaru. Zjecie tam przede wszystkim doskonałej jakości sushi.

Do tej pory dotarłem tam jedynie na lunche, ale myślę, że warto wspomnieć tutaj o tym, co mają Wam na nie do zaoferowania. 

Jeśli chodzi o smak, to trafiają oni doskonale w mój gust. Ryż jest bardzo dobrze przygotowany, smaczny i serwowany w odpowiedniej temperaturze. Dodatki świeże i dodawane od serca. Pojawiają się odważniejsze pozycje, takie jak nigiri z opalanym łososiem, porem i pikantnym sosem na szczycie, co ciekawie współgra. Właściwie każdy zestaw sprawia przyjemność, ale ja szczególnie polecam “Lunch nr 8” z futomakami w omlecie. Coś pięknego! 

Przede wszystkim menu lunchowe stworzone jest w taki sposób, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pojawiają się tam opcje pieczone, surowe, wege, są nigiri, rolki w omlecie i wiele więcej. 

 

Matii Sushi to świetna propozycja na lunch w przerwie w pracy lub uczelni. Można sprawdzić także, czy ta “susharnia” nam odpowiada, ja polecam i na pewno w przyszłość rozszerzę ten wpis o ich klasyczne menu.

A więcej o poznańskim jedzeniu przeczytacie tutaj.

MENU – kliknij 

Wielkość dań – średnia

CENY:

LUNCH: 19 PLN – 34 PLN

 

Moje wrażenia

8/10

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa pysznych ciasteczek, żeby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładam, że się na to zgadzasz, ale możesz z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka Prywatności & Ciasteczka