“Krem” – ul. Śniadeckich 18

przez Człowiek od Jedzenia

KREM - FRANCUSKIE BISTRO

 

Krem jest miejscem, dzięki któremu można poczuć prawdziwą francuską aurę w polskiej stolicy. Wraz z przepysznym jedzeniem w parze idzie tutaj doskonały wystrój i świetny klimat.

To czego możecie tutaj spróbować to kuchnia francuska, która w pewnym stopniu uzależniona jest od tego co aktualnie jest dostępne. To dobrze, bo przynajmniej zawsze traficie na najlepszej jakości składniki.

Znajdziecie tutaj słynne “Les croque” czyli zapiekane kanapki z serem i różnymi dodatkami – wszystko dostępne w menu. A ja szczególnie poleceam Żolikozi z pomidorami confit i serem kozim – doskonałość. Poza tym są sałatki, słony sernik kozi, który zdecydowanie jest godny uwagi. Jest Raclette (topiony ser z różnymi dodatkami), ryby, delikatesy i oczywiście sery. 


Jest tam tyle doskonałych smaków, że nie sposób wszystko wymienić, znaczy można, ale te artykuł zająłby kilka stron, a ja nie chce zajmować tutaj tyle miejsca. Sami spójrzcie w menu, a będziecie wiedzieć, że MUSICIE tam pójść. Jest to miejsce, o którym regularnie myślę i takie, które mogę Wam polecić z najczystszym sumieniem. WARTO!

A więcej o warszawskim jedzeniu przeczytacie tutaj.

MENU – kliknij

CENY: 16 PLN – 46 PLN

 

Moje wrażenia

8.5/10

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa pysznych ciasteczek, żeby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładam, że się na to zgadzasz, ale możesz z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka Prywatności & Ciasteczka