Burger Lab – ul. Bukowska 11

przez Człowiek od Jedzenia

Burger Lab - Burgerownia

Burger Lab  – to miejsce, w którym zdecydowanie kochają burgery i dodatkowo świetnie wiedzą jak je robić! Nie doświadczycie tam innych rzeczy, no może poza fryteczkami – zarówno klasycznymi jak i batatowymi.

Burgery są tutaj przede wszystkim konkretne. Zacznijmy od bułek –  są one smaczne, chrupiące i dostarczane przez lokalną piekarnię, która produkuje je dla tego miejsca. 

Mięso – soczyste, dobrze doprawione i świeże. Przy każdym burgerze jesteśmy pytani oczywiście o stopień wysmażenia, wobec którego bezwględnie się stosują. Jeżeli chodzi o burgera z kurczakiem, to zupełnie nie odbiega od klasyków z wołowiną – jest równie pyszny, dobrze usmażony, soczysty i zamarynowany, w taki sposób, żeby przemycić nam jak najwięcej smaku.

Dodatki – świeże, dobrej jakości, sprowadzane od lokalnych dostawców i utrzymywane w temperaturze pokojowej (co nie zawsze jest takie oczywiste), dzięki czemu nie musimy martwić się o nieprzyjemne doznania w trakcie jedzenia. Sami powiedzcie, czy to nie jest okropne, kiedy jesz cieplutkiego burgera i nagle trafiacie na zimnego pomidora? Ja tego nienawidzę. Na szczęście tutaj jest odwrotnie. 

Sosy – proste, ale smaczne, tutaj działa zasada simply the best. 

Podsumowując – kombinacje są trafione, nieprzesadzone i bezapelacyjnie robią dobrze naszym kubkom smakowym. Nie miałem siły zjeść już wersji wege, ale przypuszczam, że również trzyma poziom.

A to wszystko możemy popijać najróżniejszymi napojami bezalkoholowymi, albo regionalnymi piwkami z browaru “Harpagan”. (Dają radę, tak Wam zdradzę.)

Niedługo mają zacząć wprowadzać burgery specjalne, które będą odważnymi połączeniami bazującymi na aktualnym sezonie, albo odkryciach właścicieli lub kucharzy. Stopniowo będą dochodzić także inne nowości, ja już nie mogę się doczekać.

Odwiedzajcie, póki nie ma tam jeszcze zapisów na stolik. 

A więcej o poznańskim jedzeniu przeczytacie tutaj.

MENU – kliknij 

Wielkość dań – duże

CENY:

17 PLN – 27 PLN

Moje wrażenia

8/10

You may also like

Zostaw komentarz

Ta strona używa pysznych ciasteczek, żeby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładam, że się na to zgadzasz, ale możesz z nich zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka Prywatności & Ciasteczka